ABA Reklama

NEWSLETTER


header
header
ligne séparation
header
ligne séparation
header
ligne séparation
header
ligne séparation
header
ligne séparation
header
LEXON - Novinky duben 2012
baselworld.jpg LEXON TIME logo Na prestižním veletrhu hodinek v Basileji byla v březnu velmi úspěšně představena nová kolekce hodinek LEXON TIME. Hodinky Lexon se nyní prodávají v 25 zemích a jsou oceňovány za originální design a precizní zpracování. Tuto kolekci hodinek řady Nuno navrhli designéři Adrian&Jeremy Wright.
LEXON TIME - Watches
pointillés
TAKE TIME LOGO
TAKE TIME portée
MATHIEU LEHANNEUR PHOTO Známý designér Mathieu Lehanneur navrhl pro Lexon nový trendový model hodinek. Tyto hodinky se dají nosit klasicky na zápěstí nebo jako cibuláky na poutku a v kapse kalhot. Kolekce hodinek se vyrábí v deseti barevných provedeních a bude k dispozici v červnu 2012.
TAKE TIME colors watches
pointillés
RED DOT la consécration
RED DOT AWARDS wright brothers Významné ocenění reddot design award 2012 bylo uděleno Adrianu a Jeremy Wright za jejich návrh a provedení Lexon BURO kolekce. Jedná se o kompaktní kancelářskou sadu na stůl, která je dodávána ve třech barevných provedeních a barvy se dají různě kombinovat. Je to významné ocenění pro značku Lexon i pro bratry Adriana & Jeroma za jejich unikátní, inovativní design.
BURO three colors
pointillés
Standing mini totem
Standing mini totem
Tato sada bývá také nazývána jako zrození bestseleru. Anglický designér Damian Evans navrhl kancelářský organizér 5-in-1 čili pět v jednom. Jednoduché a praktické provedení pětidílného kancelářského stojánku má silný vizuální a multifunkční charakter.
pointillés
B2B Lexon
Značka Lexon je často používána jako premium dárek, jako příklad uvádíme závody Formule 1 v Singapuru, dárky při předsednictví Francie v rámci Evropské unie, oficiální dárky mezinárodních společností či firem, které chtějí investovat do kvalitních dárků, které je budou reprezentovat.
B2B Lexon
B2B Lexon
B2B Lexon
B2B Lexon


header
Od roku 1991 je Lexon uznávanou značkou ve světě B2B manažerských dárků. Značka Lexon je jedním z největších protagonistů moderního designu se snahou nabídnout produkty se silnou identitou. Lexon je proto synonymem pro jednotně, designově vyvážené, nadčasové a funkční výrobky navržené s jediným cílem a jednoduchou filozofií: potěšit, být používán a dávat smysl.
B2B 1 B2B 2 B2B 3
ligne séparation
Lexon má v nabídce nejrůznější desky na dokumenty A4 nebo na laptopy 11" a 13". Materiál je mikrovlákno s přední kapsou a s možností úprav materiálu či s gravírováním loga na přední kovovou destičku. K dispozici ve třech barvách: černé, šedé nebo šedo-hnědé.
line
V koncepci "5 v 1" navrhl Damian Evans malou stolní věž, která šetří místo na Vašem stole a nabízí více funkcí. Tato sada se skladá z USB hubu, budíku, držáku na lepenku, krabičky na kancelářské drobnosti a stojánku na tužky.
line
Galaxy kolekce je založena na hladké linii a ergonomii tvarů. Tento elegantní a jednoduchý stojánek na tužky přináší moderní design na každý pracovní stůl.
line
Kolekce šetrná k životnímu prostředí, vyrobena z PLA (plast z kukuřičného škrobu). Napájení solárními články, ručně nebo dobíjení přes USB port. Inovativní Maizy kolekce je vytvořena tak, aby byla jednoduchá, ekologická a efektivní.
line
designers
Adrian & Jeremy Wright rostoucí hvězdy designu ve Velké Británii navrhli titanový reproduktor Bluetooth, přehrávající muziku a umožňující příjem telefoních hovorů. Kolekce Buro, vítěz prestižní ceny Red Dot Design 2012, navržena těmito bratry stala kultovním předmětem moderního designu. Tato kolekce kombinuje jednoduchost, funkčnost a estetiku jedinečným způsobem.
designer 1 designer 2 designer 3
ligne séparation
innovation
Fabrice Berrux, francouzský designér, vytvořil událost z AIR kolekce, ta je vyrobená z Tyvek materiálu vyvinutého Dupont de Nemours. Papírový lehký, nepromokavý a netrhající se materiál vytváří překvapující elegantní a nadčasové tašky a zavazadla.
innovation 1 innovation 2 innovation 3
ligne séparation
designers
Marc Berthier, jeden z nejslavnějších návrhářů Francie, vytvořil pro Lexon radio Tykho v roce 1997, které se stalo ikonou současného designu a je známé v mnoha zemích. Toto rádio je i součástí stálých sbírek "Centre Pompidou" v Paříži a Muzeu moderního umění v New Yorku.
designer 1 designer 2 designer 3
ligne séparation

 Aktuálně

Prezenatace značky Lexon na Designbloku od 7.10. do 13.10. 2013 v objektu žižkovského nákladového nádraží.
Těšíme se na Vás


Prezentace značky Lexon na pařížském veletrhu Maison Objects


Newsletter


Video - Lexon 2013


Video LH 31 - Greenman - Joy Collins


Video 'A' FRAME - Sebastian Bergne


 

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

 

Aba s.r.o. U Pergamenky 3, 170 00 PRAHA 7, tel. 257 533 577, Fax: 257 534 805, e-mail: agentura@aba-reklama.cz

©2012 | ABA REKLAMA