ABA Reklama

Obchodní a dodací podmínky ABA s.r.o.

Objednávání zboží

Pokud není objednávka realizována přes e shop jsou objednávky  přijímány  v písemné formě, e-mailem. Objednávka musí obsahovat přesné vymezení objednávaného zboží včetně specifikace barvy, počtu kusů a velikosti. Dále musí objednávka obsahovat celé jméno a přesnou adresu odběratele a místo dodání.

Závaznost objednávky

Oboustranná závaznost objednávky vzniká v okamžiku naší písemné akceptace e-mailem nebo faxem.

Termín dodání

Vaši objednávku vyřídíme během 2 až 3 týdnů, v případě, že zboží není skladem, informujeme Vás o nejbližším možném termínu dodání zboží.

Dodací podmínky

Zboží zasíláme poštou nebo DPD na dobírku. Poštovné a balné na jednu zásilku činí 130,- Kč nebo je jej možno poslat po Praze kurýrem Kč 200,-. Zboží je možno vyzvednout i na naší adrese ABA s.r.o. U Pergamenky 3, Praha 7, ve všední den v době od 10.00 do 16.00.

Ceny

Ceny v e-shopu jsou uvedeny bez DPH a DPH ve výši 21% je ke každému zboží dopočítáno.

Reklamace

Záruka na dodávané zboží se řídí obecným ustanoveními Obchodního nebo Občanského zákoníku, jestliže pro konkrétní výrobky není stanoveno jinak.

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout co nejdříve po jeho převzetí a uplatnit případné vady tohoto zboží nejpozději do 5 dnů po jeho dodávce.

V případě, že zboží má vady oproti objednanému provedení, je prodávající povinen vady odstranit, náhradním plněním, opravou nebo jiným způsobem dle dohody s kupujícím, a to nejpozději do 1 měsíce po oznámení reklamace.

V případě reklamace, zasílejte zboží na adresu: ABA s.r.o., U Pergamenky 3, 170 00 Praha 7!

Závěrečná ustanovení

Prodávající neodpovídá za zpoždění plnění v důsledku vyšší moci. Prodávající je povinen v takovém případě neprodleně informovat kupujícího a dohodnout prodloužení dodací lhůty nebo odstoupit od smlouvy bez odpovědnosti za eventuální škodu vzniklou kupujícímu z důvodu nesplnění předmětu smlouvy.

Pro právní vztahy neupravené těmito dodacími podmínkami platí příslušná ustanovení obchodního zákoníku.

Zákaznický servis

Jsme Vám k dispozici v pracovní dny  od 9.00 do 17.00,  na telefonním čísle 257 533 577 nebo na mailu agentura@aba-reklama.cz

Individuální firemní objednávky většího množství zboží  včetně brandingu řeší naše obchodní oddělení na mailu: agentura@aba-reklama.cz , nebo na telefonním číslec 257 533 577, fax 257 534 805.

Korespondenční adresa: ABA s.r.o., U Pergamenky 3, 170 00 Praha 7

 Aktuálně

Prezenatace značky Lexon na Designbloku od 7.10. do 13.10. 2013 v objektu žižkovského nákladového nádraží.
Těšíme se na Vás


Prezentace značky Lexon na pařížském veletrhu Maison Objects


Newsletter


Video - Lexon 2013


Video LH 31 - Greenman - Joy Collins


Video 'A' FRAME - Sebastian Bergne


 

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Aba s.r.o. U Pergamenky 3, 170 00 PRAHA 7, tel. 257 533 577, Fax: 257 534 805, e-mail: agentura@aba-reklama.cz

©2012 | ABA REKLAMA